Lúčna-zanesený potok/odtok

Zodpovednosť za riešenie: Rozhanovce

V riešení

Po prietrži upchatý potok/odtok dažďovej vody medzi domami a poľom. Nad mostíkom pre traktory.

31. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobry den, podnet uz starosta eviduje od suseda s tym, ze situaciu bude riesit. Odpoved este doplnim s informaciou ako a kedy bude potok upraveny.
Kto? n/a
Kedy? n/a

Adamcik, zastupca starostu
05. september 2020

Gabriel Almáši

Ďakujem za odpoveď. Vlastne by bolo treba celý ten potok / kanál riešiť, jeho brehy erodujú po každom veľkom daždi.
17. september 2020

Odpoveď samosprávy

zdravim tak ze podla slov starostu posle robotnikov, aby to vykosili hned ako dokoncia ostatne priestranstva. Co sa tyka priepustu vykoname upravy mechanizmom, ktory pride v priebehu buduceho tyzdna.

Adamcik, zastupca starostu
23. september 2020

Odpoveď samosprávy

Zdravim, vcera sme priepust precistili. na dalsom cisteni sa maju podielat robotnici kosenim.
Dalsie upravy budu mozne az po dohode s majitelom pozemku vedla potoka vzhladom na zlozitu manipulaciu.

Adamcik, zastupca starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania