Ničenie zelene pri Tescu

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 30. apríla 2012

Pri chodníku pri budove COV je zničená zeleň, pretože tam jazdia autá. Pri vstupe do stavby je vysypaná kopa štrku. Mimochodom, je to hneď za rohom budovy, v ktorej sídli šalianska Mestská Polícia. Žiadam, aby bola plocha zrekultivovaná, štrk odstránený a aby tam boli osadené zábrany, keďže Mestská Polícia evidentne nie je schopná ustrážiť dodržiavanie poriadku ani 50 m od svojho sídla.

14. máj 2012

Róbert Andráši

Nevidím dobre, či toto miesto nie je z boku budovy COVčky, kde je polovnícka predajňa - predajňa zbraní. Tam zábrany nemôžu ísť, lebo k predajni so zbraňami musí byť umožnený prístup auta. Ale zatrávňovačky alebo niečo by tam mali dať, lebo to vyzerá hrozne. S majiteľom predajne by bolo dobre sa o tom pobaviť. Róbert Andráši, skupina Šaľa - Tvoje mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.