Obchodná-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Sečovce

Neriešený
meno
Džuzepe 23. marca 2020

Problém spočíva v jednoduchosti. Dodať na stĺp amplión, ktorý odtiaľ bol priemestnený bohviekde lebo sa robilo nové osvetlenie a zabudli ho tam "vrátiť". Takže v bytovke v strede mesta počúvame nezrozumiteľné bublanie no a keď napr. niekto zomrel, počujeme akurát smútočnú hudbu , ale kto zomrel a koľko rokov. Napr sú teraz vyhlásenie rozhlasu o koronavíruse, nejaké nariadenie, príkazy,zákazy, ale o čom, to neviem. Takže prosím predstaviteľov mesta o dodanie tohto zariadenia na stĺp medzi materskou škôlkou a fitness centrom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.