Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Kontajner zaberá parkovacie miesto

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený

Zaslal: Maroš Zrník , 13. decembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Zaberá parkovacie miesto a vietor rozfukava obsah kontajnera po parkovisku a trávnikoch. Pravdepodobne obsahuje aj azbest!

15. december 2016

Maroš Zrník

Vyriešené

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.