Rozfúkané odpadky

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený

Zaslal: Martin, 26. decembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Setiari vysypali kose ale smeti okolo nechali tak a vietor ich rozfukava po celom sidlisku. na hanbu

29. december 2016

Odpoveď samosprávy

27.12. boli už odpadky pozbierané.

mesto Senec

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.