Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Posypať chodníky k žel. stanici

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený

Zaslal: Tomas, 03. decembra 2017

Prosim zabezpecte posyp chodnikov od zakruty k budove zeleznicnej stanici a to po oboch stranach.
Dost sa to smyka.

Vlastnici a ZSR to zanedbali.

Dakujem

06. december 2017

Odpoveď samosprávy

Uvedený chodník spadá do pôsobnosti ŽSR, a bol posypaný ešte v ten deň, na základe upozornenia.

mesto Senec
09. december 2017

Pawel Kruszewski

Panebože, to bez upozornenia si to teda už nikto nevšimne? Vypovedať prác. zmluvu vedúcemu hl stanicy a nahradiť všimavejsim :P

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.