Nesvieti verejné osvetlenie Turnianska Senec

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený

Zaslal: Jaro, 12. decembra 2017

Už druhý deň nesvieti verejné osvetlenie na Turnianskej ulici, Senec, časť Mlynský Klin. Ďakujem za skoré vybavenie podnetu.

15. december 2017

Odpoveď samosprávy

Závady na VO Svätoplukova a Turnianska boli odstránené.

mesto Senec

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.