Kysucká-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Senec

Vyriešený
meno
Odkaz pre Starostu 03. júla 2019

Dobrý deň, prosím o odstránenie, ostrihanie kríka/stromu, ktorý zasahuje veľkou časťou do chodníka v zakrute pri strednej odbornej škole.

Juraj Zeerak
(senec@odkazprestarostu.sk)

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Mesto vyzve vlastníka na úpravu zelene.

mesto Senec
05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Majiteľ orezal zeleň.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.