Zarastená prijazdová cesta ku garážam na Továrenskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Zaslal: Milan, 01. marca 2017

Chcel by som upozorniť na nežiaduce skládky odpadu a rozrastené kríky a stromy, ktoré sa nachádzajú na príjazdovej ceste ku garážam na Továrenskej ulici. Jedná sa o príjazdovú cestu ku zadným garážam v uvedenej lokalite susediacej so zadnou stenou umyvárky BVS Bratislava. Bolo by potrebné náletové dreviny odstrániť alebo orezať, nakoľko v čase vegetácie zasahujú do cesty, ktorá vedie ku garážam. Z celkovej šírky cesty je už pomerne dosť veľká časť znečistená, zarastená čo môže viesť až k sťaženému prejazdu .

16. október 2017

Odpoveď samosprávy

Táto lokalita bude vyčitená.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ


02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Okolie cesty a pri garážach bolo vyčistené.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.