Neporiadok po ľuďoch bez domova

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Zaslal: A, 09. marca 2017

Za dolnými garážami ( Hviezdoslavova ul. 472- 469) je neporiadok po ľuďoch bez domova, všetko. Odpadky a zápach obťažujú obyvateľov.

28. marec 2017

A

28. marec 2017

A

16. október 2017

Odpoveď samosprávy

Bol objednaný kontajner a neporiadok bude v blízkej dobe odvezený.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ


29. január 2018

Odpoveď samosprávy

Priestor bol vyčistený.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.