Čáčovská cesta-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Tibor Čajka 04. novembra 2019

Na výjazde smer spojnica zo Železničnej ul. do Čáčova bolo zrušené dopravné zrkadlo. Je to na križovatke tvaru "T" s výjazdom kde je značná premávka, výjazd nákladných áut z obchvatu od priemyselnej zóny a výhľad hlavne od Senice je tu minimálny, nakoľko sú tu priamo vo výjazde osadené aj stĺpy elektrických rozvodov a osvetlenia. Pôvodné zrkadlo už nebolo v dobrom technickom stave ale výmena by sa mala uskutočniť okamžite staré za nové a nie nechávať vodičov v riziku pri výjazde !!! Alebo treba počkať na dopravnú nehodu ???

05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Vzhľadom na to, že ide o dopravné zariadenie na križovatke ciest II/500 a III/1157, o riešenie podnetu sme požiadali Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií OÚ, kam podnet patrí.
Kto? Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií Okresného úradu

Ing. Jana Oslejová
oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy MsÚ
05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií OÚ
05. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný aj nami na Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií OÚ Senica.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
21. november 2019

Tibor Čajka

Zrkadlo bolo namontované nasledujúci deň po uverejnení upozornenia.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.