Palárikova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Snina

V riešení
meno
Barbora Kyselová 03. septembra 2019

Dobrý deň, na križovatke Vihorlatská a Palárikova je zničený chodník aj okolie vtokovej mreže. Prosím Vás, je naplánovaná jeho oprava?
Ďakujem.

17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Finančné prostriedky na rekonštrukciu a dobudovanie chodníkov na rok 2019 sú už vyčerpané. Po schválení rozpočtu na rok 2020 a podľa objemu schválených finančných prostriedkov mesto Snina vypracuje zoznam akcií, ktoré sa budú realizovať v roku 2020 a ktoré v budúcnosti.

Ing. Jana Ihnátová
Oddelenie výstavby, ÚP, ŽP a SP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania