Pčolinská-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Snina

V riešení
meno
Michal 24. mája 2020

Dobrý deň, prosím Vás o odstránenie starej a zle umiestnenej dopravnej značky P1 spolu so stĺpikom (prvá fotografia) a osadiť na nové miesto pred hranicu križovatky na nový stĺpik dopravné značky P1 a P 13. Veľmi pekne Ďakujem.

25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, budeme sa ním zaoberať.
Prajem pekný deň

Ing. Marcela Miková
Vedúca oddelenia výstavby, ÚP, ŽP a SP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania