Filinského cesta-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení
meno
Dávid Hamrák 31. októbra 2021

Auto je dlhodobo odstavene, zjavne nepojazdne.

03. november 2021

Odpoveď samosprávy

Prajem dobrý deň,
berieme to na vedomie, zistíme okolnosti a budeme vec riešiť.

Ing. Marcel Garčár
náčelník MsP v Sp. Novej Vsi

**************************
Mestský úrad
Oddelenie komunálneho servisu
Štefánikovo námestie č. 1
052 70 Spišská Nová Ves
Tel: +421 53/4152 228
Mobil: +421 918 391 159
mailto:[email protected]
http://www.spisskanovaves.eu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania