Textilný odpad

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený

Zaslal: Zdena Hovancová, 10. septembra 2017

Dobrý deň! Chcem poukázať na veľký problém s neporiadkom vo verejnom priestranstve v centre mesta, hneď vedľa parkoviska na Gorazdovej ulici č.1.
Textilný kontajner, ktorý je tam pristavený je "strediskom" pravidelných návštev rómov, ktorí vyberajú oblečenie z tohto kontajnera a rozhadzujú ho všade okolo, dokonca aj za obytným domom. Nepomáha ani to, že im dohovárame my, ktorí tam bývame, nepomáha ani dohováranie a prísne upozornenie mestskej polície.Nad týmto neporiadkom krútia hlavou všetci, ktorí tam parkujú a chodia okolo.My, čo tu bývame Vás preto veľmi žiadame, aby bol textilný kontajner odstránený, aby toto parkovisko nebolo hanbou mesta.Ďakujem.Hovancová.

09. október 2017

Odpoveď samosprávy

Textilný kontajner bol na základe požiadavky premiestnený (viď foto).



Ing. Juraj Sad, PhD.
vedúci oddelenia komunálneho servisu
09. október 2017

Zdena Hovancová

Dakujem, aj za ostatnych obyvatelov.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.