Neporiadok Podskala

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený

Zaslal: Miroslav Alexa, 22. februára 2018

Aj takto upratujú aktivačný pracovníci,ktori vyzbieraný odpad vychádzajú na "fajront" pri ceste,alebo do prístrešku autobusovej zastavky na Teplicsskej ceste oproti správy ciest.

23. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za podnet.
Odpad bol vyvezený. Jednalo sa o domový komunálny odpad vyhodený pri miestnej komunikácií.
Po zbere odpadu aktivačnými pracovníkmi je vyzbieraný odpad odvážaný vždy v deň zberu.
V budúcnosti ma môžete priamo kontaktovať na t.č.: 0908 643 065.

S pozdravom



Tomáš Hamráček
oddelenie komunálneho servisu
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie č. 1
052 70 Spišská Nová Ves

Tel.: +421 53 41 52 232
Mob.: +421 908 643 065
http://www.spisskanovaves.eu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania