Nefunkčné osvetlenie na ulici J.Kostru

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 25. februára 2018

Od 24.2. nefunguje ani jedna pouličná lampa na ulici J. Kostru

28. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za upozornenie.
Správca verejného osvetlenia poruchu odstránil.
V budúcnosti prosím kontaktujte priamo poruchovú linku:

Ing. Ivan Starinský
Tel.: 0903 628 845
E-mail: ivan.starinsky@brantner.com
Brantner Nova, s. r. o., Sadová 13, Spišská Nová Ves
spojovateľ - 053/416 62 11




Tomáš Hamráček
oddelenie komunálneho servisu
Mestský úrad Spišská Nová Ves
Štefánikovo námestie č. 1
052 70 Spišská Nová Ves

Tel.: +421 53 41 52 232
Mob.: +421 908 643 065
http://www.spisskanovaves.eu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania