Štúrovo nábrežie-dlhodobo odstavené vozidlá-zahraničné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Spišská Nová Ves

V riešení

už niekoľko mesiacov zapadnute zahraničné vozidlo ktoré zaberá parkovacie miesto

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Hliadka MsP v SNV vyzvala majiteľa OMV Opel Ev.č. 2AP 5486, aby odstránil vozidlo z parkoviska nakoľko vykazuje známky vraku. Majiteľ sa vyjadril, že do 10-tich dní vozidlo odstráni. Priestupok uložený pod IC8272020.

Ing. Marcel Garčár, náčelník MsP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania