Zanedbaný, nepokosený úsek z Levočskej ulici na Východ (schody)

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Vyriešený

Zaslal: Michaela , 17. augusta 2017

Zdravím, chcela by som sa spýtať kompetentných, prečo úsek (schody) z Levočškej ulici smerom na Východ sa vôbec neudržiava nekosí? Začína byť z toho jeden veľký prales o smrade ani nevravím, už sa tu raz ten úsek riešil potom ho dali do poriadku vykosili vyčistili (dávna minulosť), prečo tomu nie je tak priebežne? Prečo mesto tento úsek úplne ignoruje? Veď tak ako po iných lokalitách v SL aj tu chodia ľudia, deti, matky s kočikmi....kompetentní nie je mi jasné ináč by to tam nevyzeralo tak ako to tam teraz vyzerá...

28. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Tento úsek bol prekosený. Ak je to z Vašej strany možné, môžeme sa stretnúť na mieste a Váš problém môžete ešte bližšie špecifikovať.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ
28. august 2017

Michaela

Dobrý deň, stretnem sa veľmi rada a bol prekosený? Kedy?
04. september 2017

Jana

Pozdlz chodnika sa v celej dlzke vytvara skladka odpadu. Bolo by vhodne {pomocou napr. aktivacnych pracovnikov) tento- zatial -roztruseny odpad vyzbierat.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.