Dopravná situácia pri ZŠ Komenskeho.

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

Uzavretý
meno
Emilia 09. septembra 2018

Chcela by som reagovať na dopravné zápchy pri ZŠ Komenskeho. Chcela by som požiadať kompetentných aby po rozmýšľali o dopravnej situácii. Ci by tam nebolo vhodné rozšíriť napr parkovisko na trávniku pred školou a zriadenim jednosmermerky od Druzby okolo školy a škôlky..

12. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Na tento problém upozorňovali už aj poslanci na Mestskom zastupiteľstve. Táto akcia však nebola zaradená do Rozvojového programu mesta na rok 2018. Jej súčasťou by muselo byť aj vybudovanie chodníka od ZŠ Komenského okolo škôlky smerom na ul.Tatranskú, keďže súčasná pešia zóna by slúžila ako cesta smerom na ulicu Okrúžnu.

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.