Mierová-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Stará Ľubovňa

V riešení
meno
Lenka 16. júla 2020

Na ihrisku pri družbe medzi mierovou a okružnou ulicou je zlomeny kolotoč už asi 2 tyždne a deti sa nemaju na čom hrať. Trebalo by pouvažovať o niejakej ochrane ihriska. Kedže staršia mladež si tam robi čo chce. Sama som bola svedkom ako sa tam vešali po tabuli a hojdačkach.

29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň a ďakujeme za Váš podnet. Je to skutočne veľká škola, že dochádza k takémuto ničeniu ihriska, ktoré bolo vybudované z verejnej zbierky a zo zdrojov mesta. Podnet posielame na správu detských ihrísk, spoločnosť VPS, p.o. a veríme, že bude v dostupnom čase opravené.
Kto? Verejnoprospešné služby
Kedy? September 2020

Ing.Aleš Solár, prednosta MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.