Chodník na Mýtnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

Vyriešený

Zaslal: Luboslav Plavina, 13. mája 2015

Na Mýtnej ulici pri svietiacom bezpečnostnom prechode pre chodcov kúsok od hotela Lipa praská jeden z betonových hranolov ktoré provizorne prekrývajú akési potrubia pod chodníkom.
Hrozí nebezpečie úrazu - zdravia - života najmä po zotmení a to byciklistom a korčuliarom najmä !
50 metrov vlavo i v pravo od tohoto miesta sú ešte dve takéto isté prekrytia chodníka betonovými hranolmi ale tie zatial odolávajú - dokedy ?
Prosím o spoluprácu pri oprave prasknutého betonu respektíve dokonalejšieho prekrytia potrubia pod chodníkom než týmito betonovými hranolmi.

V mene všetkých občanov Starej Turej vopred Dakujem - občan Starej Turej ~ Plavina Lubo

14. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Technické služby Stará Turá budú v tomto roku zabezpečovať opravu tohto chodníka v rozsahu - oprava poškodených prekladov s následnou vrchnou úpravou zo zámkovej dlažby. Termín: maximálne do augusta 2015.

Ing. Jana Vráblová, Technické služby Stará Turá
05. október 2015

Odpoveď samosprávy

V mesiaci september 2015 boli betónové preklady technickými službami mesta odstránené. Nebezpečné miesta sa dočasne zabetónovali.



Lívia Boorová, MsÚ Stará Turá
06. október 2015

Luboslav Plavina

Dakujem pracovníkom Technických služieb za spoluprácu pri riešení tohto podnetu
a prajem vedeniu mesta i Technickým službám aby sa v budúcnosti našli v ich finančnom rozpočte aj peniaze na celkovú rekonštrukciu aj tohoto chodníka.

s pozdravom Plavina Luboslav

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.