Námestie Slobody-problémoví skateboardisti

Zodpovednosť za riešenie: Stará Turá

Uzavretý
meno
Ľubica Kunová 19. júla 2020

Námestie Slobody sa denne stáva skatebordovym ihriskom.Mestská polícia pár krát decká upozornila , ale vždy sa vracajú...

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pani Kunová,
Námestie slobody je verejným priestranstvom a pokiaľ nedochádza k porušovaniu platného VZN alebo k poškodzovaniu zariadení, príp. nevhodnému správaniu, môžu ho využiť športovci ako aj skateboardoví nadšenci. V prípade, že ste svedkom neadekvátneho správania alebo poškodzovania vecí je potrebné bezodkladne kontaktovať mestskú políciu, ktorá zjedná nápravu.
Kto? mestská polícia
Kedy? podnet bol vyriešený ihneď

Mgr. Miroslav Krč, MsÚ Stará Turá
22. júl 2020

Ľubica Kunová

Ďakujem pekne za odpoveď,

takže námestie v Starej Turej môže slúžiť ako športové ihrisko (?) Neviem v ktorých mestách slúžia námestia na HLUČNÉ športové aktivity (?) ... nie sú na takéto aktivity vhodnejšie športové ihriská ?
19. august 2020

Dominik Malár

To vy ste tá iniciatívna osoba z tohto paneláku čo neustále na každú blbosť volá CSI Stará Turá ? Štb praktiky tuším tak skoro odtiaľto nezmiznú, čo tak pekne ísť von z baráku a povedať im osobne čo máte na srdci ? V tomto meste sa nedá nič poriadne robiť, kvôli takým ako vy je toto mesto totálne mŕtve žiadne zábavy, žiadne akcie a to len preto že nemáte celý deň čo robiť tak na decká voláte policajtov.
19. august 2020

Ľubica Kunová

Ano, to som ja !!! A ty si jeden z tých čo tam hulia a pijú, alebo z tých čo nevedia aký je rozdiel medzi športovým ihriskom a námestim ? A ak ešte raz uvidím, že tam hulíte a pijete alkohol, tak zavolám i na 158...
19. august 2020

Ľubica Kunová

a ešte k tomu komentáru - otázka na Mestskú políciu - odkial vie nejaké decko , že ja vraj stále vyvolávam na MP ???
19. august 2020

Dominik Malár

Tak keď už sme si potykali, ja som tvoj sused 😉 akým právom mňa nazývaš nejakým deckom ?? Cez internet je každý macher. Drahá pani zákon je zákon to že sa vám niečo nepáči ešte neznamená že to je aj zakázané. Ak nemáš čo celé dni robiť kúp si televízor a opúšťaj sa nad TA3. Nechápem ľudí ako si ty. Je verejne známe že z nášho baráku pochádza pomerne dosť hlásení na MsP. A volaj aj na lampáreň. Ako keby ty si celé detstvo bola v nejakej klietke zatvorená
19. august 2020

Ľubica Kunová

chudáci rodičia...
19. august 2020

Dominik Malár

Chúďatká tvoje deti...
19. august 2020

Ľubica Kunová

Pán Malár, ďakujem za informáciu o tom, že MP verejne posúva informácie kto a ako často sa sťažuje... budem to riešiť ! aby si hocikto dovoliľ niekoho osočovať len preto, že sa sťažuje na neporiadok, ktorý robia decká v nočných hodinách ...? toto je silná káva...
19. august 2020

Dominik Malár

Nikto nič verejne nepodáva 😀 Turá je malé mesto 😉 rieš a konaj
19. august 2020

Ľubica Kunová

spoľahni sa !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.