Osvetlenie na Matice slovenskej

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Katarína, 09. januára 2016

Slabé osvetlenie na Matici slovenskej pri Materskej škole čiže vo dvore. Vôbec nevidno pod nohy taká je tam tma a v nočných hodinách je to dosť nebezpečné. Nachádza sa tam jeden stlp osvetlenia, ktorý nie je postačujúci.

20. január 2016

Odpoveď samosprávy

Po realizácii projektu rekonštrukcie verejného osvetlenia budú zmonitorované lokality, kde po inštalácii výkonnejších svietidiel vznikli tmavé miesta, podobne ako v opisovanej lokalite na ulici Matice slovenskej. V meste sme zaznamenali viacero takýchto miest. V priebehu roka 2016 budeme postupne dopĺňať svetelné body v Stropkove tak, aby sme eliminovali tento problém.

Peter Novák
marketing, komunikácia, vzťahy s verejnosťou
03. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

V uvedenej lokalite prebieha aktuálne montáž ďalších svetelných bodov. Po jej ukončení bude osvetlené priestranstvo za obytnými domami od bývalej slobodárne po potraviny.

Dušan Lukáč, vedúci strediska Služba, m.p.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.