Smetisko pri cintorine

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený

Zaslal: Tomas, 18. februára 2018

Hned za plotom parkoviska pri citorine si pozostsli urobili smetisko. Nevyriesilo by to dat k cintorinu nejake odpadkove kose a kamery na parkovisko?

21. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet je vyriešený. Z čiernej skládky pri Novom Cintoríne sme vyviezli 190kg odpadu.


Marek Vrbický, VPS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania