Hlavná-cesta-neodhrnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

Vyriešený
meno
Erika Kavická 08. januára 2019

Neodhrnuta a neposypana cesta k synagóge.

11. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v tomto prípade došlo k nedopatreniu, daný úsek nemala spoločnosť Verejnoprospešné služby Stupava zahrnutý v zimnej údržbe. Nedostatok je už napravený a úsek zahrnutý do údržby, zároveň spoločnosť VPS-Stupava okamžite vyslala údržbové auto a na ulici bol vykonaný posyp.
Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie.
S pozdravom

Kto? Odd. marketingovej komunikácie a PR, Verejnoprospešné služby
Kedy? ihneď

Denisa Komíneková
Marketing a PR
Mestský úrad Stupava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania