MÚ Stupava, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Okružná-osie hniezdo na vertikálnej značke

Okružná
03. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rímska-chýbajúci vodovodný ventil na cintoríne

Rímska
28. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cementárenská-detské ihrisko-poškodené

Cementárenská
22. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mierová-trávnatá plocha-nepokosená

Mierová
22. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mierová-cesta-znečistená

Mierová
19. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Okružná-parkovanie-problémové

Okružná
21. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cintorínska-osvetlenie-nefunkčné

Cintorínska
19. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie Slovenského povstania-strom-suchý

Námestie Slovenského povstania
19. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Školská-poškodené kanalizačné poklopy

Školská
15. júna 2020 Komentáre5 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hlavná-kanalizácia-upchatá

Hlavná
11. júna 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Malacká-chodník-rozkopaný

Malacká
10. júna 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Marcheggská-prepadnutý kanalizačný poklop

Marcheggská
03. júna 2020 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Železničná-strom-neorezaný

Železničná
02. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zdravotnícka-zapnuté osvetlenie aj keď je dobrá viditeľnosť

Zdravotnícka
29. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hlavná-strom-zlomený konár

Hlavná
23. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0