Prostredná-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Svätý Jur

Vyriešený

Dobrý deň, plánuje mesto regulovať kamiónovú prepravu v hodinách od 22:00 do 06:00 z dôvodu nadmernej hlučnosti, ktorá prekračuje povolené limity?

28. február 2020

Jozef Troška

Vydržte po voľbách....alebo po žních?
Prosím Vás, to nikdy nebude!!!!!.
02. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Mesto na tento typ regulácie dopravy nemá zákonný nárok a neviem si celkom predstaviť ako by sme to vedeli technicky zaviesť a zároveň vymáhať. Tiež cesta II/502 (Krajinská ulica) nie je v správe mesta. Cesta druhej triedy spadá pod správu Bratislavského samosprávneho kraja.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur
02. marec 2020

Tomas

Ďakujem za odpoveď. Rád by som sa opýtal v akej fáze je plánovaný obchvat, o ktorom sa naposledy u nás hovorilo pred 10 rokmi. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.