Staničná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Anton Es 09. marca 2020

Dobry den,

pravidelne sa v podvecernych hodinach vraciame domov z vlakovej stanice a kvoli skrateniu cesty vyuzivame Stanicnu ulicu. Usek cesty popri skladovych a obchodnych starsich budovach je vsak neosvetleny, hoci su tam viditelne velke (industrialne?) lampy.
Bolo by mozne sfunkcnit tieto lampy?
Dakujem

11. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Tieto lampy sú súčasťou budovy, ktorá patrí Železniciam Slovenskej republiky, preto nemá mesto možnosť tieto lampy využívať-sfunkčniť.

Šimon Gabura
primátor mesta Svätý Jur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.