Budovateľská-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený

Týmto Vas žiadam o orezanie konárov stromu na ul. Budovatelska 371/30 Trebisov . Konáre pri veternom počasí zasahujú do balkónu aj okien,cim nam hrozí skoda na majetku plus el vedenie je prepletené pomedzi konáre kde taktiež mame strach strom je vysokého vzrastu. Za pochopenie a promptne vybavenie Vam vopred dakujeme. Vladislav Karicka

02. august 2021

Vladislav Karicka

Žiadosť neriešena Takže povolené na zrezanie ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.