Varichovská-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Marek 22. novembra 2021

Dlhodobo poškodený stĺp verejného osvetlenia.

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania