Komenského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Ján 03. júna 2022

Kto má na starosť uviesť miesto do pôvodného stavu po rozkopani trávnatej plochy? Po vykopaní a uložení káblov firma nahrubo zasypala výkop a veľké vykopané kamene a balvany nechala na mieste. Nemali by to dať do pôvodného stavu? Alebo snáď obyvatelia okolitých bytoviek si to majú upratať svojpomocne? Jedná sa o Komenského 15

06. jún 2022

Ján

Problém vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania