Chýba poklop

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Uzavretý
meno
Jana 18. septembra 2018

Chyba poklop na autobusovej stanici v Trebisove.

08. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za zaslanie podnetu. V druhej polovici septembra 2018 pracovníci Technických služieb mesta Trebišov umiestnili na uvedené miesto drevené dosky. Priestor autobusovej stanice je vo vlastníctve spoločnosti ARRIVA, a. s. Michalovce.

Michal Davala, zastupujúci riaditeľ Technických služieb mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.