Ulica Veterná-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

prepadava sa kanal na parkovisku pred vchodom 14

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
08. november 2020

Erik

Dobrý deň,

prosím kompetentných o operatívne zabezpečenie opravy klesajúcej vpuste dažďovej kanalizácie v rade parkovacích státí pri chodníku Veterná 14. Dažďová voda prenikajúca do podložia spôsobuje narastajúci pokles vpuste a zbytočnú deštrukciu podložia parkoviska i priľahlého chodníka.

Ďakujem.
10. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu prepadnutého vpustu sme zaradili do programu opráv na mesiace november, december. Môže sa však stať, že kvôli veľkému množstvu podnetov termín nebude úplne dodržaný, na začiatku roka 2021 však s prácami mesto kontinuálne pokračuje. Ďakujeme za pochopenie

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania