Ulica Čajkovského-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Stromy ohrozujú okoloidúcich počas vedšieho vetra.

09. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania