Trstínska cesta č. 1 - 23 nepárne-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mike8 20. júla 2021

Pekný večer. Chcem upozorniť na značne poškodený stĺp verejného osvetlenia. V spodnej časti je stĺp silné deformovaný. Osvetľovacie telesá osvetlenia chýbajú. Stĺp sa zdá byť čiastočne naklonený.
Pravdepodobne bol stĺp poškodený kolíziou. Odporúčam zabezpečiť obhliadku kompetentnou osobou a zjednať nápravu. Ďakujem.

20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
23. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

stožiar verejného osvetlenia bol poškodený pri dopravnej nehode. Je skontrolovaný technikom, svietidlá sú odmontované a stožiar bude v blízkej dobe vymenený.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania