Ulica Mikovíniho-Verejný poriadok-prekročenie limitov hluku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Viliam Lukáč 20. júla 2021

Pravidelne rusenie nocneho kludu. Takmer kazdu noc medzi 5:00-6:00 pride nakladne auto vysypat kontajnery v zbernom dvore na Mikoviniho ul. v Trnave a robi pri tom dost velky hluk (kovovy a skleny odpad...), cim rusi obyvatelov prilahlych bytovych domov. Zberny dvor sa pritom otvara najskor o 8:00 (sobota), inak o 12:00 alebo 13:00.
Riesenie je jednoduche - presunut vysypanie kontajnerov aspon o 1-2 hodiny neskor.
Dakujem.
Lukáč

20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor stavebný a životného prostredia

Mesto Trnava
13. august 2021

Viliam Lukáč

Dnes rano opat rachot pred 6:00 - foto prikladam. Upozornil niekto zodpovednu firmu na tento problem?
Dakujem.
VL

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.