Ulica Koniarekova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Radovan 01. novembra 2021

Preplnené kontajnery a nahádzané konáre na kope

02. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
30. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.