Ulica Kollárova-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Maros 25. februára 2022

V podchodoch na Bratislavskej hlavnej stanici pribudli takéto informačné monitory - SÚ VÝBORNÉ- človek nemusí pobehovať po podchode ani sa presúvať do hlavnej budovy...
Bolo by možné ich zrealizovať aj na stanici v Trnave? Systém už zavedený je (napr. pri lekárni, alebo nadbytočne na poschodí), je ich vhodné rozšíriť aj do podchodu a v nejakom odolnom obale pred budovu - teraz človek musí vstúpiť do budovy → zastaviť sa pred schodmi / nad schodmi / ústim podchodu → a tak nechtiac zavadzať. Pred budovou by sa mohol skombinovať aj s odchodmi MHD.

25. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, ak budeme mať spätnú väzbu na vašu otázku, budeme odpovedať.

Mesto Trnava
25. február 2022

Robo

Otázku treba adresovať ŽSR - Železnice slovenskej republiky. Je to ich majetok. Mesto Trnava s tým nič nemá spoločné.
14. september 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania