Ulica Jiráskova-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Zuzanna 04. mája 2022

Dobrý deň, chcem poprosiť o vyrovnanie (zošikmenie) operadiel lavičiek na humanizácii na Linčianskej. Niektoré sú v poriadku ale viac ich je s takým kolmým sklonom operadla na ktorých sa nedá pohodlne sedieť. Ďakujem za nápravu. Pripájam link odkedy sa to stalo.
https://mytrnava.sme.sk/c/20071445/na-lincianskej-niekto-prevratil-desiatky-laviciek.html#storm_gallery_2550

05. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na vybavenie, budeme vás informovať.
Kto? Odbor komunálnych činností

Mesto Trnava
11. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
operadlá sú skonštruované už od výroby v tomto stave. Ich stav nie je spôsobený prevrátením.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
11. máj 2022

Zuzanna

Dobrý deň, neviem či sa mam smiať alebo plakať, ale ak ste toto mysleli s tou odpoveďou vážne, tak sa treba zamyslieť koho mesto Trnava zamestnáva na odbore komunálnych služieb.
Dovoľte mi tu dať jasný dôkaz že to tak nie je, mate to tu na stránke v podnete:
https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/11495/humanizacia-lincianskej
26.9.2014 - Matúš G - fotka 3.
6.10.2014 - Matúš G - fotka
28.10. 2014 - Matúš G - fotka 1.

Takže naďalej trvám na zošikmený operadiel lavičiek.
Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania