Ulica Slnečná-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mike8 06. júna 2022

Pekný deň. Upozorňujem na poškodený chodník. Tesne pred priechodom pre chodcov je časť chodníku rozkošná - barierova a hrozí tu riziko poškodenia zdravia. Žiadam o čo najskôr šou opravu. Ďakujem.

06. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania