Ulica Slnečná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 06. júna 2022

Pekný deň. Upozorňujem na zle viditeľné priechody pre chodcov. Vodorovné dopravné značenie je potrebné obnoviť. Ďakujem.

06. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vodorovné dopravné značenie priechod pre chodcov na ul. Hlúbika, pri križovatke so Slnečnou a Ústianskou bolo zadané spolupracujúcej firme na obnovu.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
16. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vodorovné dopravné značenie „priechody pre chodcov“ na ul. Hlubika pri križovatke so Slnečnou bolo obnovené, podnet je vyriešený.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.