Ulica Ľudmily Podjavorinskej-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

napadané lístie,poprosím odpratať.

23. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
24. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
sídlisko Ľ. Podjavorinskej bolo vyčistené komplet 24. 11. 2022.
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mestské služby mesta Trnava
24. november 2022

Zdenko

vyzametané,vybierané,super
24. november 2022

5ulo

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania