Ulica Hlboká-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Eva Venhartová 18. septembra 2023

Suchá vŕba pri smetných nádobách pred domom na Hlbokej ul. 10. Počas vetrov polámané konáre ležia na ceste a ohrozujú zaparkované autá a ľudí. Strom je vyschnutý, treba to pozrieť a riešiť. Ďakej nepokosená zeleň, burina pri chodníku na tej istej ul. Chodník vedie k výmenníkovej stanici a už aj tak úzky.

19. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania