Nebezpečné schodisko + neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ľubomír 30. júla 2015

Dobrý deň,
Schodisko medzi ulicami Starohájska a V Jame má v dezolátnom stave zábradlie a podľa fotiek je jasné, že kosačka tento rok ešte ani zďaleka neokúsila plody bodliakov. Z fotiek je ďalej jasné, že je tam útočisko bezdomovcov, nachádza sa tam bordel v krikoch a spravili si tam aj WC. Chýba mi fotka, ktorá dokazuje, že by sa tam taktiež zišlo osvetlenie, lebo v noci je tam tma tmúca.
Ďakujem za vybavenie podnetu.

05. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Opravu poškodenej konštrukcie zábradlia sme zaradili do programu realizácií na mesiac august 2015.

odbor dopravy a komunálnych služieb MsÚ
02. október 2015

Matúš G

Neopravené, nepokosené, nevyčistené.
16. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oprava poškodeného zábradlia bude zrealizovaná v 43. kalendárnom týždni.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
20. október 2015

Ľubomír

dnes som skoro odpadol, pokosené :). neviem, či aj upratané, lebo je tam taká tma, že som si radšej dával pozor na nohy... zábradlie si pozriem cez deň radšej ;)
31. október 2015

Matúš G

Neopravené, pokosené a dajme tomu že aj vyčistené (dá sa aj lepšie).
05. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dodávateľ prác začne s opravami zábradlia v priebehu 45. kalendárneho týždňa.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
27. november 2015

Matúš G

27. november 2015

Matúš G

Vybavené, zábradlie opravené, namaľované. Čo sa týka neporiadku tak ten treba priebežne čistiť, ako je tomu aj teraz.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania