Parkovanie na Františkánskej

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Bono 04. októbra 2015

Parkovanie na Frantiskanskej ulici na lavej strane v smere od TT-Komfortu smerom ku kostolu je platne alebo nie??? Kedze z opacnej strany je po celej dlzke ulice znacka zakaz statia.Taktiez asi nebola dodrzana min.sirka volnosti chodnika a to 1.5metra. To tu uz ozaj nikto a nic nekontroluje a robia sa tu same amaterske riesenia???Dakujem za odpoved..

11. október 2015

Robo

ta znacka zakaz parkovania , je tam uplne zbytocne , uz pri vstupe do mesta je zakaz vseobecny okrem parkovacich miest
ale aj ked tam ta znacka je , tak na vyzn park miestach sa podla mna stat moze
15. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pri vhodných poveternostných podmienkach budú parkovacie boxy upravené tak, aby šírka chodníka zostala 1,5 m.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania