Ulica Františkánska-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Prosim preverit opravnenost vyznacenia kriza(zakazu parkovania) na povodnom parkovacom mieste.

07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na Odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.