Nízke konáre

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Miroslav 26. mája 2016

Dobry den.
Bolo by mozne zariadit aby sa tento krik upravil tak aby sa dalo prechadzat po chodniku bez nutnosti sa zohynat?
Vopred vdaka
Miroslav

27. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet,
MsÚ - Odbor vzdelávania, športu a kultúry zabezpečil prostredníctvom správcu objektu Stefe Trnava s.r.o. orez dreviny. Orez bude zabezpečený v priebehu 22. týždňa.

Ing. František Drgoň, Odbor vzdelávania, športu a kultúry, MsÚ Trnava
05. jún 2016

Matúš G

Vybavené.
05. jún 2016

Miroslav

Ano. Dobra a rychla praca.
Dakujem.
Miroslav

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania