Previsajúce konáre

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Martina 02. júna 2016

Pri velkom parkovisku pri Vuje zasahuju konare stromov do chodnika a parkoviska.

06. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
požiadavku na rez stromov sme zadali dodávateľskej firme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
13. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
konáre boli dnes orezané a odvezené.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania