Spadnutý billboard

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Na treťom činžiaku povedľa zeleného pásu na Bucianskej odpadol zo steny veľký billboard.

08. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kontaktovali sme správcu budovy, ktorý zabezpečí odstránenie spadnutého bilboardu.

Mestská polícia mesta Trnava
20. január 2019

5ulo

Už dávno vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania